Do kogo kierowany jest kurs na trenera personalnego w Rodkiewicz Gym Academy:

Do udziału w kursie zapraszamy osoby, które chciałyby zdobyć wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w zakresie treningu personalnego, odżywiania oraz suplementacji w pracy z klientami jako przyszli trenerzy. Dowiecie się jak przeprowadzić prawidłowy wywiad z klientem, jakie badania zalecić przed rozpoczęciem treningów. Jak motywować klientów i jak pomóc im osiągnąć wymarzony cel.

Zapraszamy także osoby, które nie chcą pracować w zawodzie trenera personalnego, ale chcieliby pogłębić swoją wiedzę z zakresu prawidłowo wykonywanych ćwiczeń i jak układać plan treningowy, aby nie było stagnacji. Jak obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne, jak ważne jest odżywianie w treningu i jakie są najczęściej popełniane błędy żywieniowe. Czym są suplementy, czy i dla kogo są potrzebne. W jakim wieku możemy zacząć stosować i jak je dzielimy. Ponadto czym jest suplementacja prozdrowotna i jakie suplementy będą pomocne przy niedoborach.

Jesli jesteś osobą między 17 a 50 rokiem życia ten kurs będzie potężną dawką wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej i każdy znajdzie odpowiedzi na nurtujące go pytania z zakresu treningu, odżywiania, suplementacji oraz odnowy biologicznej.